35,10,0,50,1
25,600,60,2,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
1,2,1,0,0,46,15,5,2,1,0,20,0,1
WZS ZATOR
WZS ZATOR
WZS ZATOR
WZS ZATOR
WZS ZATOR
WZS ZATOR
WZS ZATOR
WZS ZATOR
WZS ZATOR
WZS ZATOR
WZS ZATOR
WZS ZATOR
WZS ZATOR
WZS ZATOR

logo WZS

Wielozawodowy Zespół Szkół im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Zatorze


ZegnamyRokSzkolny

dziendziecka

 

 

face to faceW roku szkolnym 2019/20 przyłączyliśmy się do międzynarodowego projektu edukacyjnego

FACE TO FACE WITH THE WORLD

wzs
 W wyjątkowy sposób…, w wyjątkowych czasach…, żegnamy wyjątkową klasę…

zakonczenie klas 4

Drodzy Absolwenci,

po  raz  pierwszy  w  historii  nie  tylko  naszej  szkoły,  ale  i  całej  edukacji  znaleźliśmy  się w takiej sytuacji, w której nie pożegnamy Was osobiście, a Wy nie usłyszycie ostatniego dzwonka. Jest to tak samo trudne dla nas, jak i dla Was, chcemy więc pożegnać Was choć taką wirtualną namiastką.

John  Green  w  Papierowych  miastach  napisał,  że  „Ludzie  tworzą  miejsca,  a  miejsce  tworzy  ludzi”. To Wy przez cztery minione lata tworzyliście dobry klimat i wizerunek tej szkoły. Kształtowaliście WZS, ale i on kształtował Was. Pewnie szybko zapomnicie konkretne treści, które przekazywaliśmy Wam podczas lekcji, mamy jednak nadzieję, że nie zapomnicie wartości i emocji, które były naszym wspólnym udziałem. Nie  ma  nic  ważniejszego  w  szkole  niż  relacje, bo uczymy się przede wszystkim przez obserwowanie i naśladowanie innych. Fundamentem dobrej szkoły są więc ludzie. Dostarczyliście nam wielu powodów do radości, do wzruszeń,  a  czasem  też  do  zmartwień.  Byliście  i  będziecie  częścią   historii   tej  szkoły.  Znakomite   kreacje teatralne  i  kabaretowe   obecnych  czwartoklasistów,  występy   Harpaganów   Hej!  i  wyjątkowa  oprawa  imprez,  przygotowywana    przez   Bartka    na    zawsze   pozostaną    w    naszej    pamięci.   Dziękujemy   Wam    i   Waszym rodzicom za zaangażowanie i podarowany szkole czas.

Obecnie znaleźliście się w sytuacji niepewności, zawieszenia. Jesteśmy w tym z Wami. Staramy się wspierać jak tylko możemy. I choć w tej chwili jest trudno, to wciąż mamy nadzieję i mocno wierzymy, że to wszystko będzie mieć swój szczęśliwy finał.

Przed  Wami  przede  wszystkim  ten  najważniejszy  egzamin - z życia. Pozostaje  nam  życzyć Wam,   żebyście   na   swojej   drodze   zawsze   spotykali   ludzi   mądrych   i  autentycznych,  tych,   którzy   nie  tylko   słuchają,  ale   też  słyszą, inspirują  i  wspierają.  Zarażajcie   się   od   innych,  ale  tylko  pasjami  i zainteresowaniami.  Napotkacie  w  życiu  jeszcze  wiele  drzwi  do otwarcia, nasze pozostaną na zawsze otwarte dla Was.

 

DYREKCJA I NAUCZYCIELE WZS

PS Zapraszamy na szkolny profil FB po szczyptę wspomnień.

 

 

 

   Współpraca:

  1   2345678910111213
Początek strony