Nasze aktualności

Pomagamy

Pierwszy dzień nowego miesiąca to idealny czas na wszelkie podsumowania. Z tego względu Szkolne Koło Wolontariatu z całego serca. Dziękuje wszystkim mieszkańcom i gościom Zatoru, którzy okazali wolontariuszom ogromną życzliwość...

Więcej

WZS bierze udział w projekcie „PORWANI PRZEZ EKONOMIĘ”. Jest to projekt edukacyjny Warszawskiego Instytutu Bankowości oparty na książce profesora Witolda Orłowskiego „Ekonomia dla ciekawych”. W ramach projektu uczestniczymy w wielu ciekawych lekcjach prowadzonych przez ekonomistów, którzy...

Więcej

Anielska atmosfera spowiła dzień 17 stycznia 2024 r. , gdy w auli Wielozawodowego Zespołu Szkół w Zatorze kolejny raz szkolna młodzież spotkała się z mieszkańcami Caritas. Tym razem na deskach teatru stanęli tegoroczni maturzyści, którzy umilili gościom czas przedstawieniem  „#Wspieraj Anioły”. Zabawne kreacje diabła, leniwego anioła, anioła na hulajnodze i wszechobecnego Boga urzekły wszystkich na tyle, że stały się inspiracją do stworzenia interesujących karykatur. 

Więcej
Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem zajęć i obowiązkową obecność na zajęciach przygotowujących do projektu.
Każdy uczestnik odbywa 14h zajęć j.angielskiego ogólnego oraz 6h angielskiego zawodowego.
Zajęcia rozpoczynają się testem diagnostycznym i kończą testem ewaluacyjnym.
Po zakończeniu zajęć każdy uczestnik odda zaświadczenie o odbytych zajęciach i wypełni ankietę.
Po wszystkich zajęciach uczeń otrzyma certyfikat ukończonego szkolenia.
Więcej
Mikołajki to nie tylko czas otrzymywania prezentów, ale także okazja do okazywania dobroci i życzliwości wobec innych. Ten dzień przypomina nam, jak ważne jest dzielenie się radością z najbliższymi oraz wspieranie tych, którzy mogą potrzebować pomocy. Dziewczęta ze Szkolnego Koła Wolontariatu: Wiktoria Domagała, Dominika Piętak, Kinga Lewańska oraz Masza Lenart postanowiły spędzić Mikołajkowe przedpołudnie z mieszkańcami DPS i pacjentami ZOL w Zatorze.
Wcielając się w rolę aniołów, pomagały Mikołajowi wręczać prezenty pensjonariuszom ośrodka. Spędzony wspólnie czas uświadomił nam, jak ważny jest szczery uśmiech wypisany na twarzy drugiego człowieka oraz jego obecność.
Więcej
Facebook