Grono pedagogiczne

Kadra pedagogiczna na rok 2023/24

Nazwisko i imię Przedmiot Termin dostępności nauczyciela Nr sali
Bies Marta Dyrektor, fizyka, informatyka, doradztwo zawodowe Środa 8.45 – 9.45 2.05
Adamska Krystyna chemia Piątek 13.20 – 14.20 raz w miesiącu (pierwszy piątek miesiąca) Pokój nauczycielski
Balonek Piotr wychowanie fizyczne Środa 9.35 – 10.35 raz w miesiącu (ostatnia środa miesiąca) Hala sportowa
Chmielowska Marta język angielski Środa 8.45-9.45 2.10
Dudek Krzysztof matematyka Czwartek 14.15-15.15 2.09
Dyduch Konrad wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa Wtorek 12.20 – 13.20 Hala sportowa
Frączek Ewa przedmioty zawodowe gastronomiczne Piątek 7.00 – 8.00 Pokój nauczycielski
Gawlik Barbara historia, historia i teraźniejszość Poniedziałek 10.30-11.30 Pokój nauczycielski
Gracjasz Katarzyna geografia, podstawy przedsiębiorczości Poniedziałek 14.15-15.15 Pokój nauczycielski
Gucik Stanisław przedmioty zawodowe mechatroniczne Poniedziałek 16.45-17.45 Pracownia mechatroniczna
Hatala Marcin fizyka, informatyka Czwartek 10.35 – 11.35 Pokój nauczycielski
Jachimczyk Kazimierz przedmioty zawodowe mechatroniczne Środa 15.05 – 16.05 Pokój nauczycielski
Ks. Bartłomiej Bachleda-Szeliga religia Poniedziałek 11.20 -12.20 Pokój nauczycielski
Łysek Izabela język niemiecki, wychowanie fizyczne Wtorek 10.30 – 11.30 2.03
Matyja Małgorzata plastyka Środa 15.55 – 16.55 raz w miesiącu (ostatnia środa miesiąca) Pokój nauczycielski
Mazur Aleksandra język angielski Środa 16.00-17.00 1.07
Moskała Mirosław przedmioty zawodowe informatyczne Piątek 8.45 – 9.45 1.10
Mroczek Marek przedmioty zawodowe turystyczne, geografia, wiedza o społeczeństwie Środa 11.30-12.30 1.13
Pasierb Piotr przedmioty zawodowe informatyczne Czwartek 15.55 – 16.55 Pokój nauczycielski
Paterek Anna biologia Środa 12.35 – 13.20 1.12
Płonka Ewelina język angielski Poniedziałek 11.35 – 12.35 Pokój nauczycielski
Przejczowska Sylwia język polski Czwartek 15.05 – 16.05 A2
Sikorska Maja przedmioty zawodowe turystyczne, język polski Wtorek 10.30 – 11.30 Pokój nauczycielski
Talik Agnieszka przedmioty zawodowe gastronomiczne Wtorek 15.05-16.05 Pokój nauczycielski
Utrata Mateusz przedmioty zawodowe informatyczne Środa 15.05-16.05 1.09
Wojtas Dominik wychowanie fizyczne Środa 10.30 – 11.30 Hala sportowa
Wróbel Marzena Kierownik Kształcenia Praktycznego, podstawy przedsiębiorczości, biznes i zarządzanie Środa 7.00 – 8.00 2.04
Wycisk Marta pedagog szkolny Poniedziałek 15.00-16.00 2.02
Facebook